הצגות ילדים בצפון - רפרטואר בית 9

מה שציפורים עושות

הצגת יער לכל המשפחה המביאה בדרך קלילה סיפור עמוק על קבלת השונה. בהשראת סיפורה של רקפת זיו-לי: "בתיה לא עפה". בתיה, בת יענה, היא ציפור שלא יודעת לעוף, היא לא יודעת לעשות את כל מה שציפורים עושות . ציפורי היער לא רואות בה ציפור ולא מזמינות אותה אל מסיבת הצפורים. דובל'ה- חברה הטוב מגלה לבתיה שיש עוד דרכים לעוף.. האם גם בתיה תגלה את הדרך שלה לעוף..?
הצגה חדשה

שווה זהב

רוכל רחוב עני, המגדל בדוחק את בתו היחידה, מנסה למכור את מרכולתו ההזויה. כל זאת כדי לספק את משאלותיה של בתו ולגרום לה אושר. אך ביתו היחידה רוצה משהו אחר.. כשדג זהב שתקן נכנס לחייהם הכל משתנה, עם כל בקשה של עוד, ועוד, ועוד.. הכל גדל, הכל נוצץ.. אך מה באמת נוגע ללב? ומה באמת שווה זהב?

קסם הנייר - הקוסם מארץ עוץ

סיפורה של דורותי בובות הנייר, היוצאת למסע קסום בין דפי ספר גדול , שנפתח בטכניקת פופ אפ. בדרך היא פוגשת חברים , המצטרפים אליה ואל טוטו הכלב שלה , בדרכם אל הקוסם מארץ עוץ. מסע של חברות וגילוי עצמי , רצון למצא את אשר חסר להם, במטרה לחזור הביתה.
הצגה חדשה

חד ושתיים

ההצגה "חד ושתיים" היא עיבוד מיוחד לאגדה היפיפייה הנרדמת בבובות צמר ותנועה. זהו מסעה של נסיכה, שיוצאת מעולמה השקט והבטוח, חוקרת את העולם שבחוץ, נדקרת ונרדמת, כיצד היא תתעורר? ההצגה נרקמת מתוך השחקניות והחצאיות שלהן, ההופכות מתלבושת לתפאורה, מהגנה לסכנה ומסכנה לתרדמה מכושפת. על במה ריקה, זוג שחקניות יוצרות עולם קסום ומעוררות לחיים את היפיפייה הנרדמת.

סבא כוכבים

הצגה לכל המשפחה – סבא כוכבים, בהשראת השיר "עץ הכוכבים" סבא כוכבים זוהי הצגת תיאטרון בובות לכל המשפחה בהשראת השיר: עץ הכוכבים. סבא שלי גידל כוכבים בגינה, זה קרה בלילה כשסבתא ישנה, אחרי כל העניין עם העגבניות והמלפפונים, הוא גידל עץ של כוכבים… הרי זה ברור מאליו, כל אחד צריך כוכב.

דוד הקטן והסוד הגדול

לדוד הקטן יש סוד גדול למי יספרו? מה יקרה בטירת הסודות? האם יגלה אותו ענק היער? דרך מסעותיו והרפתקאותיו של דוד הקטן נגלה את כוחו של השיתוף ויופייה של הפשטות

אור ראשון

ההצגה "אור ראשון" מביאה את סיפור חייו של תומס אלווה אדיסון, ומלווה בקטעי מוזיקה נדירים מההקלטות הראשונות של הפונוגרף. על הבמה ניצב בית קטן, על גגו עומד ילד ושמו תומס. הוא סופר כוכבים. כשיגדל הוא ימציא את נורת החשמל, את הפונוגרף ועוד אלפי המצאות אחרות ויהיה אחד הממציאים הגדולים בכל הזמנים.

פרח המדבר

ביו דיונות החול, נרקם סיפור מאבקם של שבטי המדבר הנודדים. על בארות שהתרוקנו, על גבול, חומה וגדר, על ילדי החולות החולמים, ועל סודו של פרח נדיר. הצגה פיוטית המתרחשת בסביבה בראשיתית ועושה שימוש בחול ומים

ד"ר בובעץ

מופע קומי ללא מילים על רופא הצעצועים -ד.ר בובעץ – המנסה לטפל בבובה חולה..

ניתן להזמין הצגות בטלפון הבא:
0737303031 
או השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים לראות את ההצגה ?

 מיטב הצגות הרפרטואר שלנו עכשיו בטלפון :0737303031
או השאירו לנו פרטים ונשמח להיות בקשר.

דילוג לתוכן