קורס ליצנות בתנועה

מפגש עם ההנאה הפשוטה ביכולות המשחק המולדות שלנו. בדיקת החופש והקלילות שהמקום הזה מאפשר.

פירוט מלא על קורס קורס ליצנות בתנועה

צורת המחשבה ותפיסת המציאות הליצנית, מזמינה למפגש מחודש עם העולם שמסביב. עולם הליצן מאפשר משחק בנוכחות, דיוק, תזמון, תמימות, הבעה רגשית וקסם. דרך תרגילי משחק, תנועה והקשבה מעולם הליצנות והאלתור נאתגר את גבולות המוכר והמותר.

תוכן הקורס

לרקוד, לזוז, להתנועע בחופשיות, להשתעשע עם הכלי הכי נפלא שיש לנו – הגוף שלנו. לחדד את כל החושים, לשחק עם שיווי המשקל. לברוא עולמות בדמיון ולהתהלך בתוכם. לזוז לא בכדי להגיע לאנשהו אלא פשוט כי אפשר לחגוג את היכולת המופלאה שלנו לנוע (זה לא מובן מאליו!). 

 

על המנחה: 

פועל כ30 שנים בתחום של תאטרון/תאטרון רחוב, קרקס, storytelling, תיאטרון אלטרנטיבי-טקסי-ליצני, החוקר ומחפש (כמו ילד) את הגבול בין משחק למציאות. 

מורה לליצנות ומלווה תהליכי יצירה. משנת 2003 עובד כליצן רפואי מטעם קבוצת ״רופאי חלום״ בבי״ח העמק בעפולה.

הצגת היחיד "החיים עפים" (בימוי: שירי ג׳ורנו)' שרצה בהצלחה בימים אלה, זיכתה אותו בפרס תיאטרון הפרינג׳ – 'קיפוד הזהב 2017' למבצע בהצגת יחיד ולשבחים רבים מהקהל.

שלחו לי פרטים נוספים

פרטים נוספים

מנחה: ירון סנצ'ו גושן

שנתון לימודים: תשפ״ד

תאריך התחלה ותאריך סיום: 13/02 – 05/03

יום בשבוע: שלישי

משעה עד שעה: 13:30 – 19:15

מס׳ מפגשים: 5

שעות אקדמיות: 35

קהל היעד: הקורס מתאים למי שמתעסק/ת בליצנות ומשחק, למי שעובד/ת עם או מול אנשים, לאומנים, מטפלים, אנשי חינוך וכל מי שרוצה להרחיב את מנעד הכלים האותנטיים והיצירתיים שלו/ה. אלה כלים שאפשר להשתמש בהם גם במערכות היחסים בבית או בעבודה, במפגש עם ילדים, עם מטופלים אבל הכי חשוב זה המפגש המחודש והמרענן של כל אחד עם עצמו. מתאים לחסרי ניסיון קודם או למי שרוצה לשכלל מיומנויות קיימות.

תנאי קבלה: רעיון אישי

הסמכה: תעודת הסמכה מטעם בית 9

על המנחה ירון סנצ'ו גושן:  

שחקן יוצר, ליצן רפואי, מספר סיפורים, מרצה, מנחה ומורה לליצנות.
בוגר ביה"ס לתיאטרון חזותי בירושלים ולימודי תואר ראשון במסלול אקדמאי ייחודי לליצנות רפואית באוניברסיטת חיפה. כמו כן למד בקורסים וסדנאות "מאסטר קלאס" רבות לליצנות, תיאטרון, שמאניזם והתפתחות אישית.
כ30 שנים פעיל בתחום התיאטרון / תיאטרון רחוב / קרקס. יוצר תיאטרון אלטרנטיבי-טקסי, החוקר ומחפש את הגבול בין משחק למציאות ואת החיבור לכוחו המרפא של הליצן.

דילוג לתוכן