הצגות ילדים בחיפה

חיפה עיר שטוב לגדול בה, וטוב לגדל בה ילדים. יש בה ים והר וטבע, דתות שונות, תרבויות מגוונות. זו עיר שיש בה ישן וחדש, הסטוריה והתחדשות.

הצגות ילדים בחיפה מאמר

וזאת עיר שיש בה עשייה תרבותית לילדים

תיאטרון בית 9 שביתו בעיר התחתית בחיפה, והוא פועל בחיפה, בארץ ובעולם עושה רבות כדי להעשיר את עולמם של הילדים והמשפחות. תיאטרון הצגות ילדים בחיפה, בית 9,  מוכר על ידי קהילת המשפחות הצעירות, כמו גם על קהילות הסבים והסבתות. אילו וגם אילו מגיעים וחוזרים שוב ושוב אל התיאטרון הקטן והייחודי שלנו, הנמצא ברחוב הנאמנים בעיר התחתית בחיפה –  מקום של קסם ורוח של יצירה ועשייה.

הקסם מתחיל כבר ברחוב כשנפגשים בבובות העץ, מריונטות ובובת תיאטרון המוצגות בחלון הראווה של תיאטרון בית 9. התיאטרון מפתיע בחינו ברחוב הקטן והצנוע שבעיר התחתית. הרבה מגיעים אל חלון הראווה. המיקום של בית 9 – חמש דקות הליכה מתחנת רכבת מרכז השמונה, הופך אותו ליעד למטיילים מחפשי אומנות ועניין.

הצגות ילדים בחיפה

היוצרים של קבוצת התיאטרון בית 9, עובדים תקופה ארוכה על כל הצגה, שנה לפחות, ומחפשים בכל הצגה שפה חזותית רעננה ומתחדשת.

ב – הצגות התיאטרון יש הרבה מקום לבובות המרחיבות את הדמיון, ומאפשרות למציאות להתרחב מעבר לגבולותיה, לגעת בשאלות חברתיות ערכיות, תוך שמירה על תום, על חיוך והרחבת לבבות.

בימאית ההצגות יעל ארליך מורג, שייסדה את הבית , מאמינה כי ילדים הם בני כל הגילאים, כי מבוגר הוא גם ילד. ההצגות מסתכלות לילדים בגובה העיניים . ופונות לכל גיל בקומתו שלו – ההצגות פונות לכל המשפחה במלוא מובנה של המילה. מתאימות לגילאי מגיל 3 – 99.

WhatsApp Image 2022-05-11 at 09.35.31

טוב לגדל ילדים עם תיאטרון  בובות מקומי, זה טוב וחשוב לחוות אומנות איכותית, וזה טוב לשתול  חוויות שיהפכו עם השנים לזכרונות. כשיגדלו הילדים הם יספרו לילדיהם איך הלכו עם אבא ואבא או סבא וסבתא אל  התיאטרון הקטן ,

דילוג לתוכן